Kan inte nå servern
 
1334 föremål
Matta, Moud, ca 300 x 207 cm.
1d 17 tim
Matta, Moud, ca 300 x 207 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
1d 17 tim
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 17 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
1d 17 tim
Mulberry, väska, "Bayswater".
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Jon-And, Paret.
1d 17 tim
John Jon-And, Paret.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barton Lidice Benes, Utan titel.
1d 17 tim
Barton Lidice Benes, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 666 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 224 x 173 cm.
1d 17 tim
Matta, kelim, handbroderad, ca 224 x 173 cm.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
1d 18 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
Jordglob 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
Soffbord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d 18 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
Soffa 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
1d 18 tim
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
1d 18 tim
Skåp Kina modern tillverkning.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Modellstudie".
1d 18 tim
Herman Österlund, "Modellstudie".
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
1d 18 tim
Sandro Chia, "Spirit".
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
Piedestal, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel gustaviansk, 1800-tal.
1d 19 tim
Spegel gustaviansk, 1800-tal.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
George Morland, hans art, Lantlig idyll.
1d 19 tim
George Morland, hans art, Lantlig idyll.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Engels konstnär, 1800-tal, Pastoralt landskap.
1d 19 tim
Engels konstnär, 1800-tal, Pastoralt landskap.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
1d 19 tim
Champagnekylare, England, omkring 1900.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Bauer, "Julafton".
1d 19 tim
John Bauer, "Julafton".
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Bauer, "Trollhästen".
1d 19 tim
John Bauer, "Trollhästen".
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Bauer, "Humpe".
1d 19 tim
John Bauer, "Humpe".
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Bauer, "-God kväll farbror sa pojken!".
1d 20 tim
John Bauer, "-God kväll farbror sa pojken!".
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Bauer, "Två friare".
1d 20 tim
John Bauer, "Två friare".
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK