1164 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 1 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 1 tim
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 2 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 2 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 2 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
5d 2 tim
Porträtt av en man.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 2 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 2 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
5d 3 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
5d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d 3 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
5d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
5d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
5d 5 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK