1139 föremål
Soffa, Jio Möbler.
1d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Fartygsporträtt.
1d 4 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 4 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 1 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 5 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mässingsgryta.
3d 1 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
3d
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
3d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Anita Nilsson Billgren, utan titel.
3d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK