1720 föremål
Stolar 4 st 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Senneh, ca 298 x 201 cm.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stol 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1940-50-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampor ett par 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK