Kan inte nå servern
 
993 föremål
Gungstol 1970-tal.
1d 7 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
5d 2 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Lange, "Valmo".
3d 4 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Ola Billgren, "By".
6d 1 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.