Kan inte nå servern
 
34 föremål
Stol, allmoge.
7d 4 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d 3 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
3d
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.