Kan inte nå servern
 
32 föremål
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
4d
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.