90 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 1 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5 tim 52m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
5 tim 56m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
7 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK