Kan inte nå servern
 
19 föremål
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
4d
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1 tim 36m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
4d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.