Kan inte nå servern
 
19 föremål
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
1d
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
22 tim 2m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
4d
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.