Kan inte nå servern
 
14 föremål
Dunhill tändare.
1d 22 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
6d
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
22 tim 8m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.