86 föremål
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 21 tim
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 21 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
19 tim 50m
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar.
3d 22 tim
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
3d 19 tim
Arne Jones, Vit relief.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
3d 21 tim
Arne Jones, Vit relief.
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
6d 21 tim
Anders Zorn, "Byst".
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 19 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 18 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Céline, resegarderob.
5d 17 tim
Céline, resegarderob.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
20 tim 34m
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK