82 föremål
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 21 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 20 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 19 tim
Arne Jones, Vit relief.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 17 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
22 tim 52m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
690 EUR
Utropspris
800 EUR
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
17 tim 24m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 20 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 19 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
23 tim 16m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK