Kan inte nå servern
 
93 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 4 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 5 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 5 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 3 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
5d 4 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
7 tim 42m
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
9 tim 26m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.