Kan inte nå servern
 
111 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 9 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 11 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar.
6d 6 tim
Per Kesselmar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 11 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
4d 7 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
5d 11 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 4 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
2d 7 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 10 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.