Kan inte nå servern
 
66 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 10 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 11 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
11 tim 59m
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 10 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
8 tim 34m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 13 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.