Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
11 föremål
Fredrik Rohde, Utan titel.
2d 17 tim
Fredrik Rohde, Utan titel.
Aktuellt bud
1 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 17 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 17 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 13 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Hugo Zuhr, Landskap Skåne.
14 tim 42m
Hugo Zuhr, Landskap Skåne.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Ljusspel".
2d 17 tim
Ingegerd Torhamn, "Ljusspel".
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Sven X:et Erixson, Byväg.
14 tim 26m
Sven X:et Erixson, Byväg.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
14 tim 38m
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.