Kan inte nå servern
 
36 föremål
Arne Jones, Skiss.
3d
Arne Jones, Skiss.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Modellstudie.
3d
Arne Jones, Modellstudie.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
4d
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
3d
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 2 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skisser 2 st.
3d
Arne Jones, Skisser 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Uno Vallman, utan titel.
4d
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Johan Johansson, utan titel.
4d
Johan Johansson, utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 23 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
2d 2 tim
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
6d 2 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
3d
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
7d 1 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arne Jones, Skisser 4 st.
3d 1 tim
Arne Jones, Skisser 4 st.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
4d
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arne Jones, 2 st Utan titel.
2d 23 tim
Arne Jones, 2 st Utan titel.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2 tim 24m
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.