Kan inte nå servern
 
32 föremål
Arne Jones, Skiss.
5d 4 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 6 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Arne Jones, Skisser 4 st.
5d 5 tim
Arne Jones, Skisser 4 st.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 3 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 4 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
4d 6 tim
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
1d
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
6d 4 tim
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
5d 3 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Arne Jones, 2 st Utan titel.
5d 3 tim
Arne Jones, 2 st Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 4 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, Skisser 2 st.
5d 4 tim
Arne Jones, Skisser 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 4 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 4 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 4 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 3 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.