Kan inte nå servern
 
14 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 tim 28m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
3d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.