Kan inte nå servern
 
38 föremål
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
5d 7 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3d 6 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
5d 7 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.