Kan inte nå servern
 
15 föremål
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
2d
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.