26 föremål
Bord, 2000-tal.
3d 5 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.