Kan inte nå servern
 
25 föremål
Lena Cronqvist, "Skräcken".
6d 3 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
3 tim 49m
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 3 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.