Kan inte nå servern
 
37 föremål
Bord sent 1900-tal.
1d 22 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 22 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
22 tim 53m
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 22 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 23 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 22 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 22 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.