Kan inte nå servern
 
27 föremål
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2 tim 35m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2 tim 45m
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 2 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d 2 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
2d
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.