Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Arne Jones E1299
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
99 föremål
Bord, 1900-talets mitt.
6d 7 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
4 tim 59m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 4 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
6 tim 5m
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
2d 2 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.