Kan inte nå servern
 
159 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
1d
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
5d
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
3d
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
1d 1 tim
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 3 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, "Signum Gustavus", 1900-talets slut.
2d
Skänk, "Signum Gustavus", 1900-talets slut.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
6d 1 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.