Kan inte nå servern
 
118 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
3 tim 17m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2 tim 47m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 2 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
27m 11s
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 23 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
25m 11s
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
2d
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.