Kan inte nå servern
 
125 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 2 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 2 tim
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
4d
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 22 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 2 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 22 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
5d 1 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2 tim 22m
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.