Kan inte nå servern
 
132 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
53m 56s
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
18 tim 57m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
21 tim 23m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 13m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
22 tim 45m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
1d
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 21 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 22 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 1 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 22 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
4d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
4d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.