Kan inte nå servern
 
148 föremål
Soffbord, 1900-talets slut.
5d
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
4d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 2 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.