Kan inte nå servern
 
15 föremål
Bord, 1930/40-tal.
5d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 23 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.