Kan inte nå servern
 
30 föremål
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
3d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 20 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 21 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.