17 föremål
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
2d
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK