38 föremål
Lanvin, halsband/kedja.
8 tim 8m
Lanvin, halsband/kedja.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d 5 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 2000-tal.
7d 8 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
7 tim 18m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 4 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK