Kan inte nå servern
 
36 föremål
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 3 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 4 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 2 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
4d 3 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 3 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 5 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.