31 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
13 tim 52m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
14 tim 42m
Lanvin, halsband/kedja.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 11 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 10 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d 11 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK