36 föremål
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 6 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
1d 9 tim
Lanvin, halsband/kedja.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 6 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK