33 föremål
Skulptur, patinerad brons.
10 tim 3m
Skulptur, patinerad brons.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
2d 7 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
4d 8 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
4d 9 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
3d 7 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porträttbyst.
4d 9 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
9 tim 47m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 8 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK