Kan inte nå servern
 
31 föremål
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
2d 18 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
1d 18 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
3d 14 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
5d 17 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
6d 18 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 16 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, viking.
2d 18 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
3d 15 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dansande Faun.
4d 19 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
7 701 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
6d 16 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
3d 15 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
4d 18 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 18 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
18 tim 36m
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.