Kan inte nå servern
 
45 föremål
Carin Nilson, Solbadare.
5d 8 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
2d 11 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dansande Faun.
6d 11 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
3 333 SEK
Utropspris
8 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
5d 8 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
6d 9 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
4d 10 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
3d 11 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 11 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
2d 9 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
6d 10 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alice Nordin, viking.
4d 11 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mor med barn.
5d 7 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.