Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
35 föremål
Sivert Lindblom, Utan titel.
5d 22 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
1d 20 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6d 23 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mor med barn.
7d
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1d 22 tim
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jakt.
1d 20 tim
Jakt.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
3d 1 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
7d 1 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
4d 22 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
6d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträttbyst.
7d 1 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
7d
Elise Eldh, Ung pojke.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.