34 föremål
Sivert Lindblom, Utan titel.
1d 23 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
3d 1 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
4 444 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
3d
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mor med barn.
3d 1 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Porträttbyst.
3d 2 tim
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
6d 21 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
2 222 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
1d
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
3d
Timo Solin, Sittande modell.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK