37 föremål
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
4d 19 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 19 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 22 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
21 tim 34m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
21 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
21 tim 50m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
22 tim 8m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mor med barn.
22 tim 20m
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
23 tim 2m
Elise Eldh, Ung pojke.
4 444 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
23 tim 18m
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträttbyst.
23 tim 32m
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK