Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
28 föremål
Wienerbrons, omkring år 1900.
5d 23 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, patinerad brons.
4d 2 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
2d 21 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakt.
2d 21 tim
Jakt.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
2d 22 tim
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ville Vallgren, Dansande Nymf.
3d
Ville Vallgren, Dansande Nymf.
Aktuellt bud
340 EUR
Utropspris
400 EUR
KG Bejemark, Trana.
3d 1 tim
KG Bejemark, Trana.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.