35 föremål
Porträttbyst.
5d 2 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
5d 2 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
350 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
3d
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, patinerad brons.
1d 3 tim
Skulptur, patinerad brons.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KG Bejemark, Trana.
1 tim 42m
KG Bejemark, Trana.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Mor med barn.
5d 1 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
José Luis Sanchez, Skulptur, Utan titel.
1d
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
4d
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK