28 föremål
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 1 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
42m 12s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Non-Violence Art Project, "Non-Violence".
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 1 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
4d
Olof Ahlberg, Mor och barn.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dansande Faun.
2 tim 56m
Dansande Faun.
43 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 1 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1 tim 54m
Timo Solin, Sittande modell.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
4d
1 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 23 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK