30 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 19 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
3d 20 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
3d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
3d 19 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Porträttbyst.
3d 21 tim
Porträttbyst.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
2d 18 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
1d 18 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK