Kan inte nå servern
 
23 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
2 tim 54m
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
3 tim 6m
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
3 tim 30m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
3 tim 42m
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 4 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
3d 1 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 2 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
4d
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 2 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.