Kan inte nå servern
 
28 föremål
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 3 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 2 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 4 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 2 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
2 590 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 3 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
5d
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
4d 1 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
2 tim 35m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
3 tim 47m
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Dansande Faun.
4 tim 49m
Dansande Faun.
Aktuellt bud
43 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.