39 föremål
Porträttbyst.
5d 7 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Mor med barn.
5d 6 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 7 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
5d 7 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 6 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
3d 5 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
4 tim 13m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
4d 5 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KG Bejemark, Trana.
6 tim 25m
KG Bejemark, Trana.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Skulptur, patinerad brons.
1d 7 tim
Skulptur, patinerad brons.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jakt.
2 tim 43m
Jakt.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
2 tim 33m
Jonas Fröding, Travhäst.
4 807 SEK
Utropspris
4 000 SEK