Kan inte nå servern
 
32 föremål
Vas Ostasien 1900-tal brons.
6d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
6d
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
3d
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
3d 21 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
2d 1 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 1 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
3d 22 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alice Nordin, viking.
3d
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
5d 23 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, "Atley", Vaughan Lightning, samtida.
3d
Golvlampa, "Atley", Vaughan Lightning, samtida.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 23 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5d
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dansande Faun.
5d 1 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
3d 22 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.