Kan inte nå servern
 
22 föremål
Paraplyställ, omkring år 1900.
3 tim 1m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2d
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 1 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
45m 3s
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
2d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 1 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d 5 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.