Kan inte nå servern
 
25 föremål
Mor med barn.
6d 3 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
1d 3 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 4 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 4 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 7 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
6d 5 tim
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.