73 föremål
Stol, allmoge.
2d 10 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
5d 11 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
11 tim 53m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 11 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 11 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
12 tim 35m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 12 tim
1 325 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
4d 11 tim
Pall, omkring 1900.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK