101 föremål
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
6d
6 666 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2 tim 21m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4 tim 35m
Enrico Baj, "Garofano".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d
Eldskärm, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
2d
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
3d 4 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
41m 49s
4 005 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK