102 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
1d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
55m 47s
Enrico Baj, "Garofano".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
1d 21 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
3d
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK