105 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1 tim 16m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3 tim 30m
Enrico Baj, "Garofano".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
1d 23 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
3d 3 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK