Kan inte nå servern
 
70 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 9 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 14 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 10 tim
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 11 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
14 tim 22m
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
14 tim 12m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 11 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.