Kan inte nå servern
 
66 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 20 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 21 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
1d 1 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
2d
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
2d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.