72 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 22 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 20 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Agda Holst, stilleben.
2 tim 22m
Agda Holst, stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
7d
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
1d
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK