61 föremål
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 5 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
5d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 4 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK