Kan inte nå servern
 
19 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 21 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 18 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
21 tim 23m
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
21 tim 13m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.